Kdo jsme

Jsme finanční a pojišťovací makléři. Nabízíme poradenské služby v oblasti pojištění a financí pro jednotlivce i firmy.

Jsme finanční a pojišťovací makléři, což znamená, že pracujeme nikoliv pro pojišťovnu či banku, ale pro Vás. Je to možná trošku nesrozumitelné, ale má to svůj význam. U nás si především při řešení i toho nejmenšího problému sami vybíráte z více možností. Díky porovnání konkurenčních nabídek, jejichž součástí je i analýza pojistných či úvěrových podmínek máte daleko větší šanci učinit správné finanční rozhodnutí.

sídlo společnosti

Slévárenská 406/17

709 00 Ostrava-Mariánské Hory

IČ:25394738

 

korespondenční adresa

Slévárenská 406/17

709 00 Ostrava – Mariánské Hory

 

 

POJISTNÁ OCHRANA

Nabízíme kvalitní a prověřené pojistné produkty od vybraných obchodních partnerů. Disponujeme rovněž vlastním IT systémem pro správu smluv a hlášení škod. To, že klienti hlásí pojistné události naším prostřednictvím, nám umožňuje vést vlastní statistiky o tom, která pojišťovna jak přistupuje k řešení pojistných událostí. Jinými slovy na rozdíl od konkurence víme, co prodáváme.

Mohlo by Vás zajímat:

• Likvidace pojistných událostí • Jak pracujeme

Jiný přístup

Uzavřením pojistné smlouvy pro většinu zprostředkovatelů jejich starost o klienta končí. U nás je tomu právě naopak: Uzavřením obchodu starost začíná. Proč tomu tak je? Naše společnost se řídí jednoduchou filozofií: Vnímáme celoživotní hodnotu klienta. Servis v oblasti likvidace pojistných událostí, právního poradenství apod. nám přináší nemalé náklady. V Re Groupu věříme, že se to vyplatí. Budete-li totiž skutečně spokojení, jistě se na nás obrátíte i s dalším přáním nebo potřebou.

Mohlo by Vás zajímat:

Proč spolupracovat s námi • Naši partneři

KVALITNÍ Financování

Kvalita služby v oblasti financování se pozná podle toho, jak umí zprostředkovatel řešit složité obchodní případy. Jste mladá rodina nebo začínající podnikatel, kterým nevychází bonita na hypotéku? Dostala se Vaše firma do problémů a potřebujete rolovat úvěr či Vás tíží nadměrné leasingové splátky? Neslibujeme nemožné. Pokud se ale spojíte s naším makléřem, znásobíte své šance na úspěšné řešení Vaší situace.

Mohlo by Vás zajímat:

Proč spolupracovat s námi • Naši partneři

Inteligentní investiční poradenství

Základem pro libovolné investiční rozhodnutí jsou kvalitní informace a schopnost s nimi pracovat. V Re Group využíváme vyspělé matematicko-statistické metody, které Vám mohou usnadnit investiční rozhodnutí, ať už se jedná o Váš penzijní fond či další investiční nástroje.

Mohlo by Vás zajímat:

Spoření a investice • Srovnání penzijních fondů

 

Dále by Vás mohlo zajímat