Jak pracujeme

Jsme makléři, což znamená, že pracujeme nikoliv pro pojišťovnu či banku, ale pro Vás.

Rychlost a efektivita je pro nás základem libovolného obchodního vztahu.

Jaký je běžný postup?

Konkrétní postup je individuální a liší se v závislosti na Vašich specifických potřebách. V zásadě ale probíhá v následujících krocích:

SPOJíTE SE S MAKLÉŘEM ANALÝZA POTŘEB Získání nabídek analýza nabídek vyberete si nejlepší variantu
Spojíte se s naším makléřem a vysvětlíte mu svůj problém.  Makléř provede základní analýzu týkající se Vašich pojistných, úvěrových, měnových či investičních potřeb. Projevíte-li zájem o další spolupráci, makléř Vás požádá o plnou moc za účelem vypracování nabídek

        Makléř se spojí s co nejširším spektrem finančních institucí, které jsou schopné vyřešit Váš problém. Na základě plné moci sám vypracuje konkrétní nabídky.

Po shromáždění nabídek makléř provede jejich hlubší  analýzu, včetně pojistných či úvěrových podmínek. Makléř Vám předloží nabídky a svá doporučení týkající se Vašeho problému. V případě zájmu o konkrétní nabízené řešení se spojí s Vámi vybraným partnerem a zajistí vypracování smlouvy.

Jakým způsobem je makléř odměněn?

Za konzultace ani sjednání produktů neplatíte. Makléř je v současné chvíli odměňován na provizní bázi. Provize je součástí ceny pojištění, příp. poplatku za uzavření úvěrové či jiné smlouvy. Výjimkou mohou být specifické případy firemního financování, kdy makléř může požadovat poplatek za zprostředkování („brokerage fee“). Výše tohoto poplatku je stanovena individuálně a je klientovi vždy dopředu známa.