Kariéra

V ČEM JSME JINí

Naše společnost není klasickou „finančně poradenskou společností“. Naším prvořadým cílem není sjednání co největšího počtu smluv a co největší počet „finančních poradců“. Snažíme se naopak vychovat své poradce tak, aby byli schopni klientovi poradit v co nejširším spektru finančních služeb.

 Koho hledáme

Naším obrazem ideálního poradce Re GROUP je člověk, který umí klientovi poradit jak s jeho soukromými financemi a zajištěním rizik, tak s problematikou pojištění firmy nebo financováním. Jsme se vědomi toho, že k obsáhnutí celého tohoto spektra je nutné patřičné vzdělání i praxe. Po tuto dobu jsou našim poradcům k dispozici specialisté, kteří se věnují jejich podpoře a řešení složitějších obchodních případů, aby se poradce adekvátně vzdělával a klient měl vždy pocit, že mu byla nabídnuta kvalitní služba.

Podpora pro naše pracovníky

Jsme si vědomi toho, že největší přidanou hodnotou, kterou můžeme našim poradcům nabídnout je pomoc při získání klienta. Tuto pomoc od nás může poradce očekávat v maximálně možné míře. Naše snažení začíná u kvalitní webové prezentace, pokračuje přes obchodní místa, která klienti sami navštěvují až k osobní přítomnosti specialistů na složitějších obchodních jednáních.

Jak nás kontaktovat

Pokud Vás naše filozofie a podpora, kterou Vám můžeme nabídnout zaujala, uvítáme, pokud se nám ozvete na email: sekretariat@regroup.cz nebo na tel. Číslo 595 131 030. Přejeme mnoho úspěchů v našem výběrovém řízení!

volné pracovní pozice

Aktuálně nejsou vypsané žádné volné pozice